Tričká sú nenahraditeľnou súčasťou pánskeho šatníka. Z rozmanitých strihov a dizajnov pánskych tričiek si nemá problém nájsť to svoje žiaden muž, nech už je elegán od kosti, alebo obľubuje ležérnosť. Športová móda nie je výnimkou a ani ak sa chystáte na tréning, nemusíte robiť kompromisy medzi upraveným a moderným vzhľadom a dokonalým komfortom.

Je totiž dokázané, že ak máme pri športovaní oblečené niečo, v čom sa cítime dobre, podvedome podávame lepší výkon, ako keď máme na sebe nevzhľadné a neforemné veci, v ktorých sa tak sebavedome necítime. Nezaškodí preto urobiť raz za čas inventúru v skrini a pozrieť sa, akú výbavu máte na tréning a či ju netreba osviežiť o nové kúsky. Pozrite sa spolu s na mi na niektoré zaujímavé pánske tričká v športovom štýle, ktoré stoja za nákup.

Máte už aspoň jedno tričko bez rukávov?

Na tomto type trička je výborné, že jeho strih perfektne umožní vyniknúť vašim svalom na rukách. Takže ak trávite dlhé hodiny v posilňovni, môžete svoje úsilie naplno predviesť. Nájdite si strih, ktorý vašej postave lichotí najviac a vy犀利士 berte si správne vykrojenie na chrbte, výstrihu aj ramenách, aby ste dokonale zdôraznili vypracované telo. Tričká bez rukávov sú na cvičenie mimoriadne obľúbené, pretože sú vzdušné, pohodlné a nebránia rukám v pohybe.

Tričko s potlačou – vyšlite do sveta jasný odkaz!

Oblečte si na športovanie tričko s potlačou. Môžete si vybrať napríklad nejaký optimistický odkaz, motivačné heslo či tričko s motívom obľúbeného športu, záleží len na vašej nálade. Za peknou grafikou s inšpiratívnym motívom na tričku sa rozhodne otočí každá hlava v posilňovni. Poznáte lepší spôsob, ako sa pred cvičením poriadne nažhaviť? Aj takýmto jednoduchým spôsobom môžete podporiť svoju snahu o maximálny výkon.

Tričká s kapucňou

Atypický dizajn okamžite upúta pozornosť. Tielko s kapucňou sa výborne hodí na posilňovanie hornej časti tela, pretože pri pohybe vás nijako neobmedzujú rukávy. V prípade potreby kapucňu môžete použiť aj ako funkčný prvok a stiahnuť ju šnúrkami, aby lepšie držala na hlave. Pánske tričká s kapucňou nájdete vo verzii bez rukávov ale aj s rukávmi.

Žiarivé farby k aktívnemu životu patria

Samozrejme, cvičiť sa dá aj v čiernej, sivej, tmavomodrej, no práve sýte či neónové farby napríklad na pánskom tričku dokážu váš športový outfit pozdvihnúť na vyššiu úroveň a zatočiť s pochmúrnou náladou, keď práve nejde všetko podľa plánu a dochádzajú vám sily. S teplákmi napríklad v spomínanej sivej vytvára taká neónovo žltá, zelená, oranžová či tyrkysová naozaj krásny kontrast a nabije vás optimizmom. Niekedy takéto povzbudenie nie je vôbec na škodu, čo poviete?

Internetový obchod Bolf má pre vás prichystaný bohatý sortiment pánskych tričiek vhodných na tréning v dizajnoch od výmyslu sveta. Ak ste si zaumienili, že je najvyšší čas sa rozhýbať, určite sa oplatí prezrieť si ponuku kvalitných tričiek z rôznych materiálov za výborné ceny, aby ste sa mohli poriadne zásobiť. Už nič vám nestojí v ceste za vysnívanou postavou!

By angelo